חיפוי קיר חיצוני מעץ או אלומיניום? הבחירה שלנו

ישנם הרבה טרנדים בעולם השיפוצים והבניה (למשל, בנייה ירוקה ואקולוגית), כאשר שניים מהטרנדים היותר חמים מבחינת חיפוי קיר חיצוני הם חיפוי קיר חיצוני מעץ או מאלומיניום. בסופו של דבר החיפוי החיצוני של הקיר בא להדגיש אלמנט עיצובי אותו אנו רוצים להעביר במבנה שלנו כלפי חוץ כאשר אדם מסתכל עליו מלמטה. במידה ונרצה להעביר תחושה יוקרתית אך חמימה וביתית, ואולי אף כפרית, נשתמש בחיפוי קיר מעץ, אך במידה ואנו בוחרים בסגנון עיצוב מודרני, חדשני והייטקיסטי ממש כמו בתל אביב או מנהטן ככל הנראה שסוג החיפוי שיתאים לנו יותר במקרה הזה הוא דווקא מאלומיניום.

 

קירות מסך אלומיניום – כל היתרונות בחיפוי אחד

אין ספק שהטרנד של קירות מסך הפך למאוד טרנדי ופופולארי בבניינים ומבנים רבים כאשר אם בעבר הוא היה שמור אך ורק לגורדי השחקים כיום אנו רואים גם מבנים נמוכים משתמשים בו כולל מגדלי מגורים. היתרון המרכזי של קיר מסך הוא העובדה שכמות האור שיכולה להיכנס דרך החלון היא גדולה משמעותית מכמות האור הנכנסת דרך חלון רגיל. מעבר לכמות האור הטבעי שנכנסת למבנה חשוב לציין שהמראה של המבנה כלפי חוץ נראה יוקרתי מאוד בעזרת שימוש בקירות מסך ומשתלב היטב בסגנון הבניה המודרני אותו אנו רואים במרכזי ההרים והתעשייה.

רוצה לקבל מידע נוסף על קורס זה? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

חשיבותו של חיפוי קיר חיצוני מעץ או אלומיניום

החשיבות של חיפוי קיר חיצוני בצורה טובה היא גדולה מאד שכן זהו הדבר היחיד שמפריד בינינו לבין מי גשמים שחודרים למבנה שלנו, רטיבות בקיר עץ חיצוני ונזילות. לכן, לא משנה באיזה סוג של חיפוי בחרתם, עליכם לבדוק כי עבודת האיטום נעשית בצורה איכותית ומקצועית כאשר אם בחרתם בסקיילייט למשל על החיבור בין האלומיניום לזכוכית חייב להיאטם היטב בעזרת חומרי איטום מתאימים בכדי למנוע חדירת מי גשמים.