חלון סקיילייט מעץ – יש חיה כזו?

 

אנו עדים בשנים האחרונות להתקדמות משמעותית של הטכנולוגיה שכמובן לא פסחה על עולם הבנייה, עולם השיפוצים כאשר הבולט ביותר הוא השילוב בין שימוש בחומרים חדשניים לכל הנושא של בניה ירוקה וחיסכון באנרגיה. השילוב הייחודי והיוצא דופן בין חומרי בניין איכותיים אשר מספקים פתרונות לבעיות שלא ידענו כיצד להתמודד איתן עד היום כמו מחסור באור טבעי, בעיות איטום ורטיבות לבין ניצול אנרגתי יצר שינוי אדיר הן בהיבט העיצובי והן בהיבט הפונקציונלי. מאילו חומרים בונים היום, והאם אפשר לבנות חלון סקיילייט מעץ?

חלון סקיילייט – היתרונות

אחד מאותם פתרונות שמערבים את החדשנות בבנייה גם בתחום המוצרים אך גם קשור לבנייה ירוקה וגם עבודות בגובה הוא חלון סקיילייט. חלון סקיילייט הוא בעצם חלון גג המיוצר מחומר הזכוכית ועם מסגרת מאלומיניום או עץ. תפקידו של החלון הוא בעצם לשדרג את כמות האור הטבעי בתוך המבנה ולהכניס כמה שיותר אור שמגיע מהשמש בחלל שבו החלון מותקן. היתרון הראשון והבולט ביותר  של חלון הזכוכית בא לידי ביטוי בחיסכון באנרגיה. יחד עם זאת, מדובר במוצר עיצובי מרהיב שכן במקום לראות גג רגיל ואטום במבנה אותו אנו בונים או אפילו משפצים, ניתן להסתכל מעט למעלה ולראות את השמיים הכחולים.

יתרון נוסף ולא פחות חשוב של חלון הזכוכית הוא מבחינת הבידוד, שכן הוא מסייע לסנן את קרני השמש ומגן מפני רעשים מבחוץ.

רוצה לקבל מידע נוסף על קורס זה? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

חלון סקייליט מעץ

את הסקיילייט ניתן להזמין ולייצר בהתאמה אישי לפי דרישה ובהתאם לגודל ולגובה שמתאימים לנו. ניתן להתקין את החלון כנפרד או בתור כמערכת חלונות מושלמת היוצרת סוג של קיר מזכוכית עם חלונות המחוברים אחד לשני. ניתן לבחור בין חלון קבוע לחלון בשילוב תריס ידני או חשמלי.

מכיון ומדובר במוצר עדין כאשר ההתקנה שלו הינה מורכבת, דורשת מדידות, ידע וניסיון רב בתחום הזכוכית האלומיניום והעץ, יש לבחור בחברה מקצועית המתמחה בהתקנת סקיילייט